La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2193 Culés

konto usunięte

13

Co za ludzie... FDJ był noszony na rękach. Zagrał kilka meczy słabiej i jest już "hamulcowym" na równi z Rakiticem.

4

@IAmBackCules tzw płaczki.

0

@IAmBackCules Wiesz, on ma 0.8 kluczowego podania na mecz. Nie najlepiej to wyglada, skoro on jest ofensywmym pomocnikiem u nas.

0

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Wg moich informacji 0.9. Poza tym to jest średnia, a statystycznie wygląda dokładnie tak jak wtedy kiedy był chwalony. Po prostu nikt się tu nie kieruje grą, tylko swoimi sympatiami i modą na kochanie/lekceważenie danego gracza na LR.

konto usunięte

2

@IAmBackCules to nadal jest gracz bardzo młody, a tacy mają duzy trudniej z utrzymaniem równej wysokiej formy, umiejętności ma, nie mozna w niego wątpić.

0

@IAmBackCules Ja kieruje sie gra i od pazdziernika gra na alibi moim zdaniem. Spowalnia akcje, a od 2 miesiecy zawodzi, jest po prostu fatalny.

2

@Rewolucja123 A ile byś chciał żeby miał na mecz? 15? Komu ma dawać te kluczowe podania?

0

@Rewolucja123 Może dlatego, że to nie był, nie jest i nie będzie nigdy ofensywny pomocnik? On powinien grać tak jak w Ajaxie czyli na DM. Obecnie jest zamrozony w jednym miejscu przez błędna koncepcję trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?