La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

5

Pamiętacie sytuację z meczu z Walencją, kiedy po złym zagraniu piłka trafiła do Arthura na 17 metrze od bramki "Nietoperzy", a ten mając praktycznie tylko bramkarza przed sobą...podał na prawo do Messiego?
To jest główny problem, że zawodnicy "boją" się ominąć Leo, kiedy mają piłkę.
Wielu tak robi nawet w "szesnastce" przeciwnika.
Czemu? Nie wiem...

6

@norbi77 ansu tak sie bal ze az 2 strzelil

konto usunięte

5

@norbi77 Podobno dzień wcześniej Messi zastraszał rodzinę Brazylijczyka, a kilka tygodni temu spowodował kontuzję jego okolic intymnych, gdy ten nie podał mu na treningu. Potwierdzone info.

3

@amanter O czym Ty piszesz? Co to ma do mojego komentarza? Napisałem o tym, że oddają piłkę Messiemu, a nie odwrotnie.

1

@norbi77 no ansu mogl oddac przy 2 golu ale cos sie popsulo :)

0

@amanter Chciał, ale mu zeszła :/

1

@norbi77 pamietam i o tym pisałem od razu po meczu, podobna sytuacje miał Busi, choc trochę mniej klarowną. Nasi boja się strzelac ... niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?