- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1077 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1077 Culés
6
Cavaliers pozyskali Drummonda!!!!!!!!! Jestem w szoku.
0
@student97r ahhahahahha za kogo czy za co?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@student97r Dla mnie osobiście dziwny ruch Cavs. Zamiast cisnąć Thomsonem aby nabijał statystyki i mówiąc wprost próbować go latem wytrejdować ściągają kolejnego wysokiego, który pogra pół roku i wchodzi na rynek. Już teraz żródła ligi informują, że nie ma zainteresowania Thomsonem.
0
@fart Wybacz za bardzo długą odpowiedź. :)
Latem to będzie niemożliwe, bo wtedy kończy mu się kontrakt. :) Czytałem, że przed transferem Drummonda był plan, żeby podpisać w lecie kontrakt z Thompsonem i wtedy go wymienić. Będzie kilku chętnych na niego. Jeśli zdecyduje się podpisać i zostać od razu wytransferowany byłoby super. :) Zobaczymy.
Co do transferu zgadzam się, jest bardzo dziwny. Czytałem, że Cavs mają prawa Birda do Drummonda, więc może udałoby się podpisać z nim maksymalny kontrakt i od razu go wytransferować. Tylko to samo mogli zrobić w Pistons, ale Andre zapowiedział, że wejdzie w wolną agenturę. Może wysoki zdecyduje się nie wchodzić na rynek? Blisko 29 milionów nie jest małą kwotą. Wszystko się może wydarzyć przez te pół roku, dlatego Cavs nie stracili zbyt dużo. Henson i Knight za takiego zawodnika to bardzo mała cena. Po sezonie prawdopodobnie nie zostaliby podpisani, a nawet jeśli, to będzie taka możliwość znowu, bo mają schodzące umowy. Pick w 2 rundzie z 2023 roku też nie jest jakoś bardzo, bardzo cenny. :) Najbardziej zszokowali Pistons. Owszem lepiej coś niż nic, ale ten zestaw od Cavaliers jest zdecydowanie zbyt mały jak na umiejętności Drummonda. Kibice Cavs będą mogli cieszyć się grą takiego zawodnika, a w lecie wiele się może wydarzyć. Przyznam szczerze, że jestem bardzo, bardzo ciekawy ruchów Cavs w kolejnym oknie. Co z Lovem? Jak skończy się sprawa z Drummondem? Przecież gdyby udało się go podpisać, to Cavs mogliby zebrać bardzo dużo. :) Myślę, że za Thompsona też można by było dostać coś solidnego. A nawet jeśli obaj odejdą za nic, to będzie sporo miejsca w salary cap. :) Tylko trzeba będzie mądrze podpisywać zawodników, a nie tak jak w przypadku Love'a. Zgadzamy się, że transfer Drummonda jest największą sensacją okna i jest to bardzo dziwny transfer. :D Zobaczymy co przyniesie.
0
@student97r Tak moja wina żle spojrzałem w salary cap Cavs ;) byłem przekonany, że TT ma jeszcze rok. Z tego co czytam wynika, że Drummonda nikt nie chciał i dlatego poszedł za frytki do Cavs, którzy generalnie nic nie tracą.
1
@fart To też może być prawda, skoro Drummond prawdopodobnie ma wejść na rynek wolnych agentów. :) Thompsonem podobno było zainteresowanie, ale Cavs z tego co czytałem chcieli pick w 1 rundzie draftu. I tak w tym sezonie walczą o jak najlepszy wybór w drafcie, na kolejne ruchy trzeba czekać do lata. :) Celtics też się nie wzmocnili.
1
@student97r Coś czuje, że latem Andre wyląduje w NY ;) wysoki pick w drafcie to najlepsze co może spotkać Cavs. Proces przebudowy długi i mozolny. Co do Celtics to faktycznie nie wzmocnili się natomiast trzeba sobie powiedzieć prawdę, że wszyscy wiedzą w lidze, że Danny ma sporo asów i każdy chce wycisnąć dla siebie jak najwięcej a Danny nie jest pierwszy lepszy tylko stary wyga ;) i wie najlepiej jak to wszystko poukładać. Przed Celtami ciekawy draft i tu może się sporo wydarzyć.
0
@fart Zgadzam się, przebudowa bywa trudna. Szkoda, że są bardzo małe szanse, że te picki będą za np. Thompsona czy Drummonda, ale zobaczymy. Cavs mają swój, chociaż gdyby wypadli z 10, to idzie do Pelicans, ale to jest nierealne, bo najgorsze drużyny chyba nie mogą spaść poniżej jakiegoś miejsca. :)
Ainge zbudował ładną ekipę. Tatum, Brown, Walker, Smart czy Hayward. 3 picki pierwszej rundy dają duże pole do popisu, a chętnych będzie wielu. :)
Co do Drummonda nie wiem czy trafi do Nowego Jorku. Równie dobrze mógłby zostać w Cavaliers, bo jako jedyni będą mu mogli zaproponować maksa ze względu na te prawa Birda (nie jestem pewny). :D Taki zawodnik bardziej mierzy w drużyny walczące o mistrzostwo. Celtics raczej nie, bo widzę salary zapełnione. Może Miami? :) Będzie trzeba poczekać niestety. Okno startuje 1 lipca? Z tego co pamiętam wymiany były już podczas nocy draftu. :)
1
@student97r Tak jest zgadza się ;) Drummonda nie było w planach Celtics bo nie ma kasy ;D dlatego tak bardzo zaangażowali się w rozmowy z Rockets w sprawie Capeli. Tu głównie chodziło o jego kontrakt czyli 17 mln. Bardzo przyjemny swoją drogą. Miami? zobaczymy co się wydarzy po PO i jak daleko w nich zajdzie ekipa z Florydy. I tak jak napisałeś Andre pewnie chce grać o tytuł i właśnie takiej ekipy będzie szukał. ;) I zgadzam się w pełni co do zbliżającego się draftu. Danny ma sporo i jestem pewien, że chętnych również nie zabraknie.
0
@student97r Może jak znajdziesz chwile czasu to zrobisz takie krótkie podsumowanie całego okienka. Myślę, że jest tutaj sporo osób, które to zainteresuje ja sam chętnie sobie przejrzę bo niestety nie miałem czasu aby na bieżąco wszystkiego śledzić. ;)
1
@fart http://probasket.pl/nba-transfery-i-plotki-na-zywo-ostatnie-godziny/
Tutaj była relacja, więc jest wszystko opisane. A tutaj link do dyskusji. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8196628#comment-8196628
Wspomniałem pokrótce o tych najważniejszych transferach. :) Ale podsunąłeś mi pomysł, że być może napiszę coś w okresie All-Star Weekend. Takie krótkie statystyki drużyn, rozczarowania, zaskoczenia itp. :)