La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

19

Dzisiaj zostaliśmy pokonani przez Bilbao, klub który zawsze sprawiał większe bądź mniejsze problemy Barcy. Czy ten mecz był aż tak tragiczny? Owszem było trochę błędów, ale to nie był mecz niczym z lfc czy Romą, a na piłkarzy wylało się właśnie ogromne wiadro pomyj! Jeśli po takim meczu na La Rambli piłkarze są wyzywani od najgorszych szmat, to chyba jednak coś się popsuło, ale nie tylko w szatni. Cały czas pozostajemy w walce o ligę i upragnioną od lat LM. Mimo, że skład jest jaki jest i mimo, że nie jesteśmy faworytami do wygrania to będę oglądał pozostałe mecze tak samo jak do tej pory, jak za czasów Pepa, Enrique, czy Valverde. Bo kibicem się jest, a nie bywa. Świętujmy zwycięstwa, ale także nie zachowujmy się jak zwierzęta gdy naszemu ukochanemu klubowi nie idzie. VAMOS BARCA!

0

@Beliar7283 Dokładnie, w sierpniu też przegraliśmy ale po totalnej kaszanie, dzisiaj chociaż były sytuację by wygrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?