- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1901 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1901 Culés
4
Piszę już enty raz ale winę za to wszystko co się dzieje ponosi Bartuś i jego kumple. Przespali zmianę pokoleniową w linii pomocy, jasne, niezrozumiałe transfery zawodników niepasujących tutaj, zawodników na których nie ma pomysłu. Szkółka od kilku lat kuleje, wychowankowie odchodzą i nie dostają szans a jestem pewien, że taki Thiago, Grimaldo, Cucurella, Alena gorsi od Rakitica, Firpo, obecnie FDJ(chociaż on zawsze może wskoczyć na wyższy poziom) by nie byli. Wizerunkowo również moim zdaniem jesteśmy obecnie na dnie, o poziomie sportowym nie warto wspominać bo to równia pochyła w dół, w Europie znaczymy obecnie tyle co takie PSG. Właściwie ci goście oprócz robienia pieniędzy niewiele potrafią. Laporta idealny nie był i nie jest ale w porównaniu obecnego szefa to niebo a ziemia, na niekorzyść Bartka. To nie przypadek, że każdy z odeszłych legend jest w niezbyt przyjemnych relacjach z tą bandą, dziwię się strasznie Abidalowi, że się z nimi skumplował bo dobrze pamiętam jak został na końcu potraktowany. Trzymam kciuki za Fonta w najbliższych wyborach i mam nadzieję, że świta Bartka zostanie pogoniona i nigdy tu nie wróci. Szkoda, że tak zmarnowano ostatnie lata Leo.
0
@Lares zmianę pokoleniową w pomocy? Arthur? De Jong? dalej nie czytam
0
@Transu96 nie zgadzam się po części. jeśli chodzi o ruchy transferowe robili to co w większości chcieli kibice (saga z Coutinho, zakup De Jonga, Griezmann). Na odejście Neymara chyba wpływu nie mieli a ten transfer w znacznym stopniu zdeterminował większość posunięć.
0
@Transu96 tak, przespali to. Następcy Xaviego i Iniesty powinni być w klubie nie 2/3 lata po ich odejściu ale jeszcze kiedy tu grali, żeby móc się jak najwięcej nauczyć od nich a grają kolejno w Manchesterze, Monachium i Madrycie. Zanim Arthur i FDJ wejdą na najwyższy poziom to minie trochę czasu.
0
@DonAndrzejos Nie mieli wpływu? Real daje klauzule po 500 mln dla młokosów a my za Neymara mieliśmy 222 mln.
0
@Sheepfan tak naprawde wszystko zaczęło sie od niego. Wcześniej nie było takich klauzul