La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1319 Culés

2

Jestem ciekaw co sądzą teraz decydenci zmian formatu rozgrywek PK na ten jeden mecz (a nie dwumecz). Z jednej strony było sporo emocji, niespodzianek, z drugiej zaś w półfinałach nie ma nikogo z wielkiej trójki (Barca, Real, AM) i półfinały i finał nie będą już tak medialne jakby grały tam ww. zespoły.

0

@Bobo25 Dla mnie zmiana na plus, bo słabsze kluby mają większą szansę na zdobycie pucharu.

konto usunięte

2

@Bobo25 pewnie jeszcze tylko mecz Mirandes będzie się cieszył zainteresowaniem, bo wszyscy im teraz kibicują, ale pozostałe to mecze ligowych średniaków, więc zainteresowanie będzie małe, zwłaszcza poza Hiszpanią

0

@Bobo25 Pytanie czy organizatorzy są zadowoleni bo na bank będzie mniejsze zainteresowanie meczami.

0

@chosenone To też, choć z drugiej strony mają (te mniejsze i średnie kluby) większe szanse na puchar.

0

@Jacu327 dla mnie nie, bo jednak wieksza losowosc a przeciez w poprzednich edycjach nie brakowalo tez niespodzianek. Nasze mecze rewanzowe po porazkach w 1 spotkaniu tez sprawialy ze rewanz automatycznie stawal sie ciekawy dla postronnego kibica

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?