La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

konto usunięte

6

Już abstrahując od wyniku... Ten mecz był po prostu koszmarny. Poziom naprawdę niziutki, tylko marka przyciągała, nic więcej. Coś strasznego.

1

@Hiacynk No jak to? przecież tu czytam że to był nasz najlepszy mecz wyjazdowy od dawna...

konto usunięte

0

@Bobo25 Ci co tak piszą, to niech ekran włączają jak mecz leci. ;)

0

@Hiacynk Już bez przesady. Widziałem zdecydowanie gorsze mecze.

0

@Hiacynk Ja mam wrażenie, że oni naprawdę myślą że jeszcze rewanż będzie...

konto usunięte

0

@Granto Nie napisałem nigdzie, że to był najgorszy mecz jaki kiedykolwiek oglądałem. Po prostu poziom obu zespołów wczoraj był tragiczny co oznaczało, że cały mecz dla bezstronnego kibica był jednym z tych, których "nie da się oglądać". Zacznij czytać ze zrozumieniem.

0

@Hiacynk No to ok napiszę to inaczej. Nie uważam, że poziom był koszmarny. Pełno jest meczów gdy poziom jest naprawdę koszmarny i wtedy piłka po prostu przeszkadza piłkarzom. Wczorajszy mecz nie był tak ciekawy jak spotkanie Realu, ale na pewno miał swoje momenty i gdyby Barca wykorzystała swoje sytuacje to jestem pewien, że Twoja narracja byłaby inna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?