La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

2

Nie pisać mi tu, że Valverde to a Setien tamto bo to nie jest ich wina. Nie wiem czy wiecie ale w tym sezonie gramy w koszulkach w szachownice w ostatnich latach wydaliśmy ok 400mln na graczy ofensywnych a wczoraj na skrzydle grał Roberto. Zarząd mówi, że są zadowoleni z pracy Valverde a miesiąc później zwalniają go w połowie sezonu zatrudniając Setiena który nie był gwarantem, którego największy sukces to pokonanie Barcelony na Camp Nou. Nasz dyrektor sportowy mówi to co mówi... W drużynie są jakieś fochy i kłótnie. Mamy podobno świetnych piłkarzy a jedynym co coś gra jest Messi, wczoraj najpiękniejszy z Niemców nawet zagrał słabo. Taki syf to na pewno nie zasługa trenerów. Chcąc rozpisać co się dzieje w tym klubie to trzeba by było pisać pisać i pisać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?