La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

konto usunięte

0

Głupie pytanie xD Połączyłem drukarkę z moim wi fi, co dalej mam zrobić by drukować na niej z komputera? xD Kompletnie się na tym nie znam..

konto usunięte

0

@marcin000019 komputer musi być pod tym samym wi fi i drukujesz ;)

0

@marcin000019 otworzyć worda,napisać,kliknąć drukuj i wybrać dobrą drukarkę

konto usunięte

0

@marcin000019 Spróbuj otworzyć dokument jakiś i go wydrukować. Jeśli drukarka jest dobrze skonfigurowana, to powinno Ci ją znaleźć.

konto usunięte

1

@marcin000019 zainstalować na kompie oprogramowanie ze strony producenta drukarki lub z płytki

konto usunięte

0

@Mr8lack Coś znalazłem w necie, pobiorę i może coś da bo nic nie drukuje.. @ksobi @Skaramuczi @NeroTFP

konto usunięte

0

@marcin000019 Ja mam właśnie drukarkę hp z wifi i zanim mogłem drukować musiałem ściągnąć program/aplikacje dedykowaną dla drukarek hp z ich strony. W instrukcji powinieneś mieć napisane co i jak

0

@marcin000019 tak jak @MrBlack piszę - z neta albo z płytki. w Brotherze jest płytka i można instalować albo żeby szukało po wifi albo po usb. jak ogarniesz to napisz!

konto usunięte

1

@baczmus Działa, tak jak @Mr8lack mówi musiałem pobrać oprogramowanie hp. Dzięki za pomoc.

konto usunięte

1

@marcin000019 nie ma problemu ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?