La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

konto usunięte

3

Derby Mediolanu i mecz Betis vs Barca będą o prawie takiej samej porze, no cóż, derby to jednak derby.

konto usunięte

3

@Chwytliwy W klubie zle się dzieje w szatni pewnie też ale mimo wszystko jesteśmy kibicami Barcelony i trzeba ich wspierać zwłaszcza w takim sezonie bardziej bolała mnie porażka z Liverpoolem bo po niej musiałem odpocząć ale teraz mimo całe otoczki jaka się stworzyła dalej będe oglądał mecze mimo,że prawdopodobnie nie będzie to relaksujące.

konto usunięte

15

@Chwytliwy mecz Barcelony to jednak mecz Barcelony, zawsze wybiorę nasz mecz.

konto usunięte

0

@Hushovt O nie, ja tam derbów nigdy nie odpuszczam.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Nagraj derby obejrzyj Barcelone i wróć do derbów albo oglądaj na raz

konto usunięte

0

@Hushovt nie, derby na żywo.

konto usunięte

1

@Hushovt Derby się zapowiadają dużo ciekawiej aniżeli klepanie wszerz przez x minut

1

@Chwytliwy Barce jestem w stanie opuścić dla innego meczu tylko jeśli jest to mecz o pietruszkę bądź dużymi rezerwami, #TeamBarcaBetis

konto usunięte

3

@CalcioFan Milan za to gra zjawiskową piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?