La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 802 Culés

konto usunięte

3

O nie znowu wraca temat Ruiza, ja nie mogę.

4

@Chwytliwy powinien być temat Van de Beek albo Thiago :/
oczywiście w miejsce Rakiticia i Vidala którzy to latem zapewne odejdą.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld Thiago? Nie, to ta sama pozycja co Arthur i Frenkie, trzeba bardziej ofensywnego, więc Donny albo Havertz, nie ma uważam lepszego wyboru do Barcelony niż ta dwójka.

0

@Chwytliwy zdrowej rywalizacji nigdy za wiele, Havertz mi się wydaje za drogi.

2

@Chwytliwy Thiago i Neymar do nas!

konto usunięte

4

@matirix20 Nie dziękuję, wolę Van de Beek, Sancho.

konto usunięte

0

@Chwytliwy żeby się nie okazało, że Ruiz poprowadzi Napoli do ćwierćfinału LM.

konto usunięte

0

@Kompletny Prędzej zrobi to Zieliński bo z rywalami z najwyższej półki zawsze gra dobrze.

konto usunięte

1

@Chwytliwy chyba że Ruizowi coś przeskoczy w głowie. Ale ja obstawiam, że odpadniemy głównie nie przez dobrą grę rywala tylko złą swoją.

0

@Chwytliwy no to już lepiej było skusić tego Eriksena.. Na Pewno lepsza opcja niż Ruiz no i o ile tańsza O.o

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?