La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

0

Hellas i Sheffield są zdecydowacanie największymi niespodziankami w tym sezonie. Imponujące jest to, że jedni i drudzy będąc beniaminkami potrafią wejść w tak mocne ligi i bez stawiania autobusu mieć tak szczelne obrony. A ponadto jedni i drudzy grają przyjemną dla oka piłkę. Czapki z głów!

konto usunięte

3

@Oskar00 To prawda. Sezon temu jeszcze Wolves jako beniaminek bardzo fajnie grali. W sumie teraz też fajnie grają, ale już nie jako beniaminek. :P

1

@Hiacynk Zgadza się, ale jednak ich dobra gra była mniejszą niespodzianką, bo zrobili parę naprawdę dobrych transferów, które były wręcz gwarantem przyzwoitej gry. Chociaż no Fulham po powrocie do PL też wydał mnóstwo kasy na niezłe nazwiska a jak to się skończyło to wszyscy pamiętają. :D

konto usunięte

2

@Oskar00 To prawda. Co do Sheffield i Verony - widzę pewną analogię. Mianowicie, obie ekipy bardzo dobrze bronią dostępu do swojej bramki (obie ekipy grają trójką obrońców). Taki beniaminek, który sprawi kłopoty każdemu. Na dodatek to nie jest murowanie, tylko dobra organizacja na każdej części boiska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?