La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

31

Znając ten nasz zarząd i jego logikę to nie zdziwię się jak Żuk będzie powołany do pierwszej drużyny za Demebele :P
https://x.com/neurophate_/status/1227550645307236353

konto usunięte

1

@IronSanHybrid błąd bramkarza

1

@IronSanHybrid Wyłapuje ironię. Ale chcesz powiedzieć że jak nie dawaliśmy szans wychowankom to było źle a jak teraz jest wąska kadra i wychowankowie dostają szanse to też jest źle? Jak dla mnie to jest bardzo dobrze. Nawet jeżeli ten sezon pójdzie na stratę bo lepszej okazji na wietrzenie szatni i ogranie młodzieży nie będzie.

2

@Azi Nie wiem po co sugerowanie „Ale chcesz powiedzieć że jak nie dawaliśmy szans wychowankom to było źle a jak teraz jest wąska kadra i wychowankowie dostają szanse to też jest źle?” Ewidentnie widać, że przerysowuje w sprawie polityki zarządu bo Żuk ma z 11 lat. Co do wychowanków już dawno mówiłem, że wychowankowie powinni ogrywać się w pierwszej drużynie. Idiotycznym ruchem było odpalenie Peraza, a teraz szukamy jakichś ogórków po paskarskich cenach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?