La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

10

Tak szczerze to w czym Milik jest gorszy od Lautaro który rozgrywa swój pierwszy dobry sezon tak naprawdę? Milik już kolejny sezon notuje bardzo przyzwoite liczby. W lidze holenderskiej 21 goli w 31 meczach, w zeszłym sezonie 17 bramek w 35 meczach Serie A a w tym sezonie 9 bramek w 14 meczach Serie A. Martinez ma o 2 gole więcej od Polaka, ale potrzebował do tego aż 5 spotkań więcej mimo, że gra w lepszym zespole. Nie mówię, że powinniśmy sprowadzić Milika, ale wstrzymałbym się z tą ekscytacją Argentyńczykiem. Myślę, że Werner to po sezonie o wiele lepsza opcja, a do tego tańsza. A wracając do Milika to myślę że gdyby był Hiszpanem to wiele osób nawet tutaj wymieniałoby w gronie kandydatów na nową 9 Barcy ;)

0

@masakrator05 Drugi Dembele w Barcy?

konto usunięte

0

@masakrator05 też zdecydowanie wolałbym Wernera.

konto usunięte

0

@masakrator05 Milik w Barcy xD tego jeszcze nie grali haha

2

@Xavinho54 Z ignorantem nie rozmawiam :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?