La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

2

Tak w ogóle to kojarzycie kiedy ostatnio mieliśmy jakiś rzut karny na swoją korzyść ? akcji w polu karnym rywala jak na lekarstwo to i karne się nie trafiają :P

3

@MesQueUnClub_87 nie ma Suareza i odrazu nie ma karnych :D

1

@Jakchcesz Ale ja nawet ze Suarezem w składzie nie mogę sobie przypomnieć ostatniego karnego.

2

@MesQueUnClub_87
Przyjdzie LM, wrócą karne. Tak pół żartem, pół serio. Będą inni sędziowie. Poza tym za Setiena Barcelona stara się szybciej wymieniać piłkę i szybko wymieniać piłkę, nawet gdy jest "ciasno" na boisku, co może skutkować częstymi faulami.

2

@MesQueUnClub_87 lyon rok temu gdzie suarez sam sie wy**

3

@MesQueUnClub_87 ostatnio powinien być za faul na Leo i atak na de Jonga ale to przecież Barcelona więc można podyktować karnego z ... kapelusza, ale jak się należy to przecież sędzia akurat patrzył w inną stronę a sędzia z VARu poszedł do kibelka...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?