La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

konto usunięte

16

Oglądając mecze czy to Valencia, Atletico lub innych dobrych klubów to one są na tym samym poziomie myślę co Barca. Gdyby wyjąć Messiego to kto wie może Barca będzie toczyć bój o miejsce promujące grę w LM

0

@damiano996 Atletico dobry klub ?? bo prowadzi z Valencią i mecz jest szybki ? no nie nie

2

@beznicku1000 Ostatnimi czasy jednak topka, to, że kiedyś było jak było... Cóż. No i tak, Atleti to dobry klub. Swoją drogą, Barca też jakoś bardzo zaj*****a nie była w wielu momentach swojego istnienia

konto usunięte

2

@beznicku1000 nie o to chodzi że prowadzą. Dla mnie oglądając FcB i inne kluby czy to niemieckie czy hiszpańskie lub angielskie wnioskuję że Barca w tym momencie to klub trochę więcej niż przeciętny. Nie to co kiedyś kiedy budził respekt z zawodnikami z klasą i umiejętnościami. A i tak Atletico to dobry klub

0

@Martwy chyba mowa o tym momencie w trakcie oglądania ich meczu ?

0

@damiano996 przeciętny ? w porównaniu do złotej ery ? bo jak uważasz że przeciętny to chyba jesteś totalnie rozpieszczony sukcesami.Przeciętny klub to może być taka Celta Vigo albo Eibar

1

@beznicku1000 Oczywiście, wg mnie Atletico to dobry klub.

konto usunięte

0

@beznicku1000 napisałem trochę bardziej niż przeciętny więc czytaj dokładnie. A poza tym pokaż mi jak oglądasz FcB w różowych okularach to gdzie widzisz tempo, przerzuty z jednej strony na drugą i fajna dla oka grę?

konto usunięte

0

@beznicku1000 potwierdza się a Ty to chyba masz klapki na oczach i tylko FcB nic więcej.

0

@damiano996 troche bardziej niż przeciętny ? czyli poziom Bilbao ? zastanów się co piszesz.Chodzi Ci o poziom gry sprawiający frajde z oglądania ? Atletico i fajna gra ? chłopie to wszystko co piszesz jest mega nietrzymająće się kupy

konto usunięte

0

@beznicku1000 kupy to chyba Ty się nie trzymasz. Klapki na oczach i tyle. I czepiasz się żebym co wymienił ci klub na poziomie FcB? A Bilbao to jest już w półfinale o zwycięstwie nad Barca. Ja też kibicuje Barca ale oceniam to co widzę a widzę klub który jest przeciętny w tej chwili i może mieć problemy że zdobywaniem trofeów w następnych latach. Nikt nie drży jak z nimi gra. I co jutro getafe i pytanie czy z taka potęga damy radę?

0

@damiano996 Co innego klapki na oczach , co innego przeciętny klub , Bilbao awansowało ok ale to już jest klub jak to sam piszesz troche ponad przeciętny ? czy może też na naszym poziomie ? to że klub może mieć problemy z wygrywaniem trofeów nie znaczy że jest przeciętny.Ogarnij definicje tych słów chyba że pojmujesz coś na zasadzie przeciętny bo nie jest już aż tak wielki jak pare lat temu.Nawet jak nie damy rade z Getafe a wygramy mistrza Hiszpanii to będziemy wielcy czy przeciętni ? mocno się zastanów

konto usunięte

0

@beznicku1000 trochę bardziej niż przeciętny ale nie licz na tytuły w tym sezonie. Klub jako klub jest wielki z historia i pucharami ale na ten moment na ten sezon to sredniak i tak Bilbao to trochę bardziej niż przeciętny

0

@damiano996 to mówisz jak Bilbao zdobędzie puchar króla a my zajmiemy w lidze drugie miejsce i odpadniemy w LM w ćwierćfinale dla przykładu będzie oznaczało że Bilbao jest klubem na tym poziomie co my bo zdobyło Puchar Króla ? jak tak to Twoje rozumowanie jest przeciekawe ale spoko

konto usunięte

0

@beznicku1000 dobra bo gadanie z Tobą to jak grochem o ścianę. FcB to dobry zespół ale takich dobrych jest wiele. I tak uważam że każdy teraz jest w stanie wygrać z nami, byle przeciętny zespół czyli np getafe

0

@damiano996 jesteś po prostu kibicem przyzwyczajonym to przepotężnej Barcelony a jak jest gorzej nazywasz klub troche ponad przeciętnym a co gorsza wrzucasz nas do tego samego worka co Valencia i Atletico , które chciałaby mieć takie "problemy" co my.Poza tym drużyna potrafi sobie radzić bez Messiego , przypomnij sobie 5-1 z Realem.

konto usunięte

0

@beznicku1000 to się jeszcze okaże jak skończy grać. Nie rozumiesz że nie jestem przyzwyczajony tylko oceniam sytuację a ta jest jaką jest.

0

@damiano996 nie dasz że jeszcze sam się zamotasz to dalej brniesz w to na ślepo.Sztuką jest przyznać się do błędu.Ja przyznaje się do błędu , niepotrzebnie próbowałem z Tobą dyskutować

konto usunięte

0

@beznicku1000 to zes napisał. I gdzie się zamotalem? Ty oceniasz Atletico czy Valencia jako słabe kluby a są lepiej dysponowanie niż my. Nie wiesz co piszesz to weź coś na pamięć. Oglądasz mecz?czy tylko jutro i komentujesz? Mecz który leci to szybkość super gra i dobre widowisko dobrych drużyn. Więc idą już spać i snij o super Barcelonie bo ta która jest to sredniak Europy

0

@damiano996 Dobranoc :))

konto usunięte

0

@beznicku1000 nareszcie się zgadzamy

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?