La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1587 Culés

2

Czytam te wasze komentarze i rece mi opadają. Drużyna gra słabo bo tak została do sezonu przygotowana przez Valdka. Drużyna nie jest przygotowana fizycznie co widać praktycznie w każdym spotkaniu. Ciągłe klepanie od jednej strony do drugiej i cyk do bramkarza. Czytam, że Setien nie jest wcale lepszy czy Valverde wróć.... ludzie Kike przyszedł z marszu do tej drużyny bez żadnego okresu przygotowawczego bez wypracowanych schematów z kalekami pokroju Rakiticia, który boi się cokolwiek zrobić z Busim, który od 2 sezonów kiwa się sam ze sobą z masą innych problemów. A wy oczekujecie od niego cudów. Dajcie mu popracować jestem przekonany, że Setien to wszystko widzi tu potrzeba cierpliwości i czasu aby to wszystko zaczeło grać jak trzeba. Śmiejecie się z białych rycerzy z kawiarenki a tu wcale nie jest lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?