La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

30

Nawet jeżeli uda się wygrać tylko mistrza będą bardzo zadowolony a w tym roku będzie dużo lepiej to mistrzostwo smakowało jeżeli się uda je wygrać niż rok temu, na CL nie liczę.

2

@Coutinho007 dosłownie tak samo uważam.

0

@Coutinho007 Ja to się będę cieszył jak nie sfrajerzymy znowu w LM.

1

@CatalanVeBFCB A to też, takie profilaktyczne odpadniecie potraktuje na dużym luzie :p

konto usunięte

0

@Coutinho007 czemu?

1

@nitey Ale co czemu? Czemu na luzie potraktuje odpadniecie bez roztrwonienia zaliczki? Bo nie mamy kadry, nasz atak wygląda tak jak wygląda a na wyjazdach dalej wyglądają jak by na nich grawitacja działała x10 niczym w Dragon Ball Z w kapsule w której trenował Vegeta żeby się zmienić w Super Sayana.

0

@Coutinho007 niestety, ale podejrzewam, że nie wygramy nic. Real ma upadki, ale tam sytuacja jest miło wszystko dużo bardziej stabilna, niż u nas, no i zawodnicy wracają po kontuzjach, patrz Hazard. A u nas - w ataku bieda, Suarez w szpitalu, w pomocy miernota, a w obronie, o poziomie niech świadczy fakt, że od Pique ciągle zaczyna się układanie formacji.

1

@Johnnie_Walker Ten Hazard, który ma 1 bramkę? :D Co do reszty nawet się mogę zgodzić tylko, że klasyk rządzi się swoimi prawami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?