La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

konto usunięte

4

"To jest piękne! Po prostu! A więc mamy trzeci tytuł, proszę Państwa! Trzeci tytuł mistrza olimpijskiego. Ależ jest teraz dumny! Ależ jest piękny! Ależ jest wyniosły! Godny, bo tak właśnie walczył w piękny sposób! Brawo Stefan! Dzięki za wszystko! Wspaniały trenerze, wspaniały człowieku. Zmobilizowałeś tę świetną grupę młodych Polaków do walki Wielkiej walki! O tytuły!"

Szaranowicz mógł się mylić. Mógł przekręcać nazwiska. Mógł za bardzo uciekać w przeszłość, ale dla mnie to on będzie jednoczesnym symbolem sukcesów Adama i Kamila. Widać, że tym żył. Łzy wzruszenia czy to przy odejściu Małysza, czy przy złocie Stocha - one są prawdziwe.

Wyjątkowy materiał video:

1

@NeroTFP Szaranowicz w skokach generalnie był ok. Ale na takich mistrzowskich imprezach potrafił tak wspaniale oddać emocje jak żaden inny komentator. Gorzej że Szpakowskim w piłce, tu to od dawna jest dramat i ja osobiście nie mogę tego słuchać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?