La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

19

A może piłkarze specjalnie tak grają, na zwolnienie Bartomeu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To byłby ewenement. Wszyscy grają na zwolnienie trenera, a tu uj - w Barcelonie gra się na zwolnienie prezydenta klubu.

0

@macio_944 Takie zachowanie nie ma sensu. O ile trenera można łatwo obwinić o złe wyniki o tyle procent krytyki jaki spada na zawodników jest nieporównywalnie większy od tego co leci na prezesa.

W sumie dzisiejszy news nie jest jakaś wielką sensacją. Te ostatnie ataki na Leo za to że odważył się odezwać - to już było dziwne. Gorzej że sporo osób tutaj podchwyciło ten "przygotowany scenariusz".

Na szczęście nie brakuje też osób które już od dawna pisały że całe zło zaczyna się od Bartomeu. Nie będę się bawił w oznaczanie ale oddaje dziś honory wszystkim innym trzeźwo myślącym. Wreszcie jest szansa, że ludzie zobaczą że problem nie jest na boisku ale z pewnością wychodzi na plac razem z naszymi zawodnikami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?