La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

konto usunięte

0

Kepa to ofiara słabej postawy defensywy The Blues, sorki oglądam sporo Chelsea, właściwie Chelsea i Mu to ekipy które mało kiedy odpuszczam i jak padają gole to głównie po błędach fatalnego Christensena oraz Rudigera który powinien mieć ławkę a Lampard powinien wrócić do systemu z Zoumą i Tomorim którzy wyglądali na pewno lepiej.

1

@Chwytliwy Wiesz lepiej niż Lampard. Szacun.

1

@Chwytliwy Jakby jeszcze Pogba z Rashem grali....

konto usunięte

1

@FC1899Barca Przynajmniej oglądam piłkę nożną i nie rzucam ogólnikami jak ty oraz nie robię idiotycznych postów nawolujacych do transferów Neymara albo Arnolda, coś jeszcze chcesz dodać?

1

@Chwytliwy Mnie przynajmniej cztery litery nie pieką na post jak aktualnie ciebie.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Ja przynajmniej stwierdzam fakty w kwestii twojej osoby, a jeśli chcesz się skarżyć to do TVP :)

2

@Chwytliwy kepa to mierny gracz za którego ktoś zapłacił pieniądze jakich nie zapłacił by nikt inny, bo nie był ich wart, coś jak Barca i Coutinho

3

@Chwytliwy Ja również stwierdzam że jesteś naczelnym spamerem tego portalu robiąc w 567 dni tutaj 24503 posty co daje średnią prawie 45 postów dziennie co jest równoznaczne z tym że ci współczuję i to jest fakt w kwestii twojej osoby.

konto usunięte

0

@Transu96 Nie jest mierny, w tamtym sezonie wszedł z buta do The Blues i pokazywał że jest nieprzeciętnym bramkarzem, ten sezon jest gorszy ponieważ to co gra obrona The Blues za Lamparda woła o pomstę do nieba, Ruediger ciągle zagubiony, Christensen nie miał nawet jednego dobrego meczu, Zouma mimo że jest solidny to pewnego poziomu raczej nie przeskoczy (choć na ten moment jest lepszy niż ta dwójka) i Tomori który wchodzi do poważnej piłki, ciężki jest żywot bramkarza z taką niepewną defensywą.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Wiesz co to jest spam czy tylko znowu rzucasz jakimś ogólnikiem do mojej osoby? Zresztą, nie dość że nie zna pojęcia to na dodatek hipokryta, spam o lewym, spam o nawoływaniach i do kogoś uderza ze spamem haha, dobre dobre, i ciebie wcale nie piecze to co ja piszę, oj wcale, ale dyskutuj dyskutuj :)

A ja od dobrych tygodni coraz to mniej udzielam się na tym forum, bo zwyczajnie mam lepsze rzeczy do roboty ale musisz podać że mam tyle komentarzy w niecałe dwa lata żeby potwierdzić jaki to ze mnie jest spamer :)

konto usunięte

0

@Chwytliwy Jak zawsze masz z kimś spine, jakoś mnie to nie dziwi.

konto usunięte

0

@xixi Ja ich nie rozpoczynam, a, to ty, nie no kolejny z którym dyskusja jest nic nie warta :)

0

@Chwytliwy Ale ta skutecznością obronionych strzałów to sobie nie pomógł. Co drugi strzal to gol. Problemy z dyscypliną, nie popisał się przy karnych . Nie ma nic co mogło by to bronić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?