La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

1

Jose Mourinho powiedział, że nie wydaje mu się, że Son zagra jeszcze w tym sezonie.

Tottenham powinien pomnik mu postawić, jeśli on zdoła jeszcze coś wycisnąć z tego sezonu.

1

@Veb1233 Sytuacja Spurs i Barcelony dość podobna:
1. Obie drużyny przechodzą cięzki czas pod względem sportowm i nie tylko.
2. Obie drużyny zmieniły trenera w trakcie sezonu
3. Obie drużyny straciły przez kontuzje 2 napastników - Son i Kane, Suarez i Dembele
4. Obie drużyny mają 3 zawodników w ataku - Fati, Messi, Griezmann - Lamela, Lucas, Bergwijn

Ciekawe dla kogo sezon skończy się lepiej. Nie daje szans ani nam, ani kogutom na LM w tym sezonie, ale dużo jedni i drudzy mają do ugrania na krajowym podwórku. My wciąż realnie walczymy o Ligę, oni o TOP4

0

@messi564 Tottenham ma jednak zdecydowanie gorszych napastników. Ale faktycznie sytuacje bardzo podobne, dodałbym jeszcze słabą obronę obu drużyn.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?