La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

konto usunięte

3

Doebane po całości z tym Duńczykiem. Nie jestem za tym, żeby skreślać kogoś na starcie, każdemu należy się szansa... ale w tym przypadku z całym szacunkiem do MB to za wysokie progi na jego nogi i tego nie trzeba nawet sprawdzać. To będzie klapa w stylu Boatenga...PS. Prezentacja w klubowym kiosku między kubkami i zapalniczkami z logiem Barcy czy na stadionie ?

2

@ksobi "tonący brzytwy się chwyta" ;p

2

@ksobi Boateng kosztował 1 mln euro, więc nie był aż taką klapą pod tym względem, bo zagrał adekwatnie do wydanej kwoty. Tutaj gość wcale nie będzie lepszy, a zapłacimy za niego 18 mln... Już lepiej byłoby nikogo nie ściągać i odłożyć ten hajs na lato.

1

@skakun95 nie no bez jaj. Boateng to drewno totalne bez porownania do innych

0

@amanter Nie rozumiesz, że kupiliśmy go za bezcen jako zapchajdziurę do końca sezonu na wypadek jakiejś kontuzji Suareza? Wydaliśmy całe nic i całe nic otrzymaliśmy od tego zawodnika, który swoją drogą zagrał w jakichś kilku nieistotnych meczach. Poza tym Boateng przed transferem całkiem fajnie spisywał się we Frankfurcie, a potem w Sassuolo. U nas mu nie wyszło - trudno, ale nijak się to ma do kupowania za 18 mln totalnego no name'a, jakim jest Duńczyk w piłce na najwyższym poziomie. U nas zapewne nie wypali, a potem oddamy go za bezcen. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?