La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Wydaje się, że niedługo pierwszy wyjazd na mecz do Barcelony stanie się faktem, tylko pojawił się mały problem. Nie ma biletów na Barcelona - Napoli w LM. Czy w tej sytuacji powinienem kupić bilet od pośrednika? Hotele,loty ogarnięte. Ostatnio nawet widziałem, że kilka biletów się pojawiło na oficjalnej stronie barcy, ale szybko zniknęły.

1

@Jasio789 pytanie czy jedziesz do Barcelony i chcesz pojsć na mecz bo juz tam bedziesz, czy powodem wyjazdu jest tylko i wyłącznie mecz? Jesli tylko mecz ... to wydaje mi się ze powinieneś zacząć od kupna biletów na mecz. Resztę mozesz ogarnąć „zawsze”.

Pytanie jaka cena bedzie u konika, ale przygotuj pare euro więcej:)

0

@escarabajo Słyszałem, że bilety miały się pojawiać z czasem i ewentualną opcją jest kupno w kasie biletowej przed meczem.

0

@Jasio789 z tego co tu pisali to bilety sie pojawiały i zaraz znikały. Mam pewnie wątpliwości co do możliwości kupna biletów na mecz w kasie przed meczem. Myśle ze jest duży popyt. Ale mam nadzieje ze się nie zawiedziesz. To bedzie piękna historia:)

konto usunięte

0

@Jasio789 Na LM zawsze tak było że tylko na chwilę się pojawiają,kompletu nie będzie na pewno,ale nie wiem jak to jest,czy socios nie odsprzedają tych biletów czy jak

konto usunięte

1

@escarabajo Luz, nie ma opcji, żeby był pełny stadion. Śledź stronę, a jak się nie pojawią w necie to na luzie kupisz w kasie. Jeżeli pieniądze nie grają roli, to od ręki kupić je możesz nawet teraz na Via Go.

0

@LuisSalvano to nie ja jadę ale dzięki:) @Jasio789 do Ciebie:)

0

@LuisSalvano I właśnie na taką odpowiedź czekałem. Dzięki wszystkim za odzew ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?