La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

0

Myślicie że miałby szansę w prime time Mike Tyson z TF?

konto usunięte

5

@matirix20 w Prima Tyson Fury mocno by walił o matę

0

@matirix20 Mike zniszczyłby Tysona w pierwszych trzech rundach. W prime

0

@DonAndrzejos Kurde ale jednak gabaryty mają nie porównywalne.

0

@matirix20 zobacz przeciwników Mike'a z okresu prime 85-88. Niektórzy jeszcze więksi od TF :)

0

@matirix20 Mike Nie miał by żadnych szans jak z Lennox. Im walczył z większymi tym gorzej sobie radził. Nie raz czytam bzdury że obalał 2-metrowcow . Nie wiem nawet czy naprawdę walczył z zawodnikiem 2 m. Jeśli już było to maks 1,96 m chyba ( Lennox Tucker Biggs ) I radził sobie słabo. Tyson to świetna robota marketingowa

0

@DonAndrzejos żaden nie miał nawet 2-m . Po co gadasz bzdury. Mieli po 190 zazwyczaj a dzisiaj w hw to mało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?