La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

0

Mam wrażenie, że kogo La liga nie wyznaczyłaby na sędziego El Clasico to ludzie tutaj i tak by narzekali. Slusznie/niesłusznie, ale czego oczekiwali płaczący o Lahoza? Ściągnięcie najlepszego sędziego w Europie czy powrót z emerytury Pierluigiego Colliny?

0

@Damian11 W tym szaleństwie jest pewna metoda, ponieważ w Hiszpanii nie ma dobrych sędziów :)

0

@Damian11 Wystarczy, że Lahoz klepnie karnego dla Barcelony i wszyscy go tutaj będą kochać.

3

@Szicek10 Ja tam wolę jak sędzie nie przeszkadza w grze i nie pozwala na chamstwo/symulowanie/brutalność/perfidną grę na czas. Zamiast tego dostajemy zazwyczaj sędziego, który chce być większą gwiazdą od zawodników.

konto usunięte

0

@Damian11 Chociażby jakiegoś przeciętnego sędziego, który nie ma parcia na szkło i nie musi być główną atrakcją meczu.

konto usunięte

0

@Damian11 starczyłby Marciniak albo inny Siejewicz :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?