La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

konto usunięte

2

Prosze o zmiane regulaminu. Za wpisy polityczne nie majace zadnego zwiazku z Naszym Klubem FCB oraz pilka nozna BAM miesieczny !

22

@Pawel1980 Jakby za wpisy nie związane z klubem, czy piłką nożną miały być bany, to nie miałbyś praktycznie co tu czytać :)

konto usunięte

15

@Pawel1980 ooo kolega widzę z pisu chyba i chce ograniczyć wolność słowa.

9

@Pawel1980 oddalam, następny

konto usunięte

0

@Danny Gaucho
Nie sadze. Poprostu nie lubie propagandy i tyle

konto usunięte

3

@Pawel1980 wnosze o zaprzestanie pisania głupot BAM

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN
Wrecz przeciwnie :) akurat kolego

konto usunięte

0

@Jaca27
Pisze swoje zdanie tak jal i Ty :)

1

@Pawel1980 na szczęście ty nie jesteś tu moderatorem

konto usunięte

0

@lucas/catalan
A jestem chyba bialy :)

konto usunięte

1

@Pawel1980 na ramble wchodzi się właśnie po to by poczytać o innych rzeczach niż Barcelona

1

@Pawel1980 może jesteś biały ale czy zdrowy? Tutaj mam juz wątpliwości.

1

@Pawel1980 Tak... najlepiej zwalczyć wolność w Internecie, gdzie ludzie jeszcze mogą pokazać co tak naprawdę się dzieje w kraju i uświadomić to ludziom, którzy mogą nie mieć pojęcia o polityce (na przykład tutaj, na fcbarca). Pozostanie im tylko telewizja, gdzie sieje się fałszowanie rzeczywistości na lewo i prawo. Będziemy wtedy idealnie ustawieni jak pionki na planszy do gry... i scena polityczna zabetonuje się tylko na żałosnym PO i beznadziejnym PiSie. Tu jest akurat okazja, żeby mówić ludziom o lepszym wyborze.

konto usunięte

0

@lucas/catalan
Jak ryba :)

konto usunięte

0

@Maciej_T
Sa inne fora nie to.
Po za tym tak sie nic nie zmieni :)
Kazdy ma swoj rozum i wybor. Dla Ciebie lepszy dla innego inny lepszy. Skad wiadomo ze Ty to Ty :) moze Ty to dziennikarz lub prowokator :) w internecie dopiero jest tego nasrane od groma

0

@Pawel1980 I tak każdy na każdym forum niezwiązanym z polityką powie "są inne fora od tego" i żaden szary Kowalski się nie dowie jaka jest druga strona medalu. O to chodzi, żeby mówić to osobom nieświadomym i niezainteresowanym.
"Poza tym tak się nic nie zmieni". Na jakiej podstawie te przekonanie? Ja mam zupełnie inne zdanie i wiem z doświadczenia, że ma to swój efekt. Ale jeśli patrzysz wybiórczo na pojedyncze posty jednej osoby to faktycznie... Tylko, żeby dostrzec całą działalność trzeba trochę poszerzyć horyzonty obserwacji.
Ja nie mam problemu się spotkać z osobą, która się zainteresuje, bo niektórym zależy na swoim kraju. Tobie przypuszczam nie bardzo, skoro tak łatwo przychodzi Ci postulowanie ograniczania wolności słowa w sprawach ważniejszych niż piłka nożna... troszkę obiektywizmu i wyrozumiałości. Ludzie nie żyją tylko jednym tematem. Jak braknie Ci chleba, to co Ci da piłka nożna? Zbliżają się wybory, więc temat będzie coraz częściej poruszany. I słusznie. W ten sposób jedynie można coś zmienić. Inicjatywą oddolną. Osoby, które nieco bardziej ogarniają ekonomię, wiedzą, że trzeba działać już teraz, bo niedługo może być bardzo źle u nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?