- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
9
Liverpool nie potrafi na spokojnie stworzyć akcji , bez szybkości, gry na pałe, pozostawiając sporo przypadkowi inaczej nie potrafią zaatakować choć w Premier League się to sprawdza to tylko w to graj Atletico chociaż mnie szczerze nie obchodzi kto awansuje to gdyby już wole Atletico bo chyba nie przepadam za ekipą grającą "dobrą" piłke na pałe.Pięknie to Liverpool grał w sezonie 17/18.Nie ukrywam żalu że wcale nie taki znowu straszny Liverpool ograł nas rok temu chociaż to my bardziej sfrajerzyliśmy niż oni zagrali kosmos.Może ktoś nas pomści i Atleti nigdy nie odpuszczają Realowi.Stąd może ta teoretycznie większa chęć za nimiJak Liverpool przejdzie bande Simeone niech trafi na nas to może dowiemy się w jakim miejscu tak naprawde jesteśmy.No ale pierw Napoli.
6
@beznicku1000 ‘chociaz w Premier League sie to sprawdza’, napisal o obroncy tytulu w LM xD
0
@beznicku1000 Atleti nigdy nie odpuszcza Realowi, a zawsze przegrywają Finały LM z nimi i odpadają w fazie pucharowej. Po tych 2 zawalonych finałach, to nigdy nie będę stawiał na Materace w LM.
0
@daniel32778 mi się wydaje że po prostu mieli pecha.Jeśli uważasz że szczęście sprzyja lepszym to nie wiem w czym lepszy był Real.W dogrywce ok i w karnych też ale w 90 min ani razu
0
@YoNoEntiendoNada wiesz co ? z całym szacunkiem do Liverpool i tych rozgrywek.Dobra zapytam inaczej , pomijając niechęć do Realu bo zakładam że raczej też ich średnio lubisz.Te rozgrywki nie są wypaczone skoro drużyna prezentująca taki poziom wygrywa 4 razy na 5 lat ?
0
@beznicku1000 ale powiedziales ze Lpoolu gra dziala tylko na PL, a teraz pytasz czy LM nie jest wypaczona, ktora tez wygrali - no to gdzie, twoim tokiem myslenia, ten styl gry nie dziala? W Pucharze Ligi Angielskiej?
0
@YoNoEntiendoNada to że wygrali LM nie znaczy że formuła tych rozgrywek jest optymalna a wręcz mocno niedopracowana.Przeczytaj co napisałem.Ich gra nie zawodzi w lidze.Nie rozumiem do czego brniesz.