La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 840 Culés

konto usunięte

11

Rozmowa dziennikarki Polsatu Sport z Jose Mourinho.

Dz: Jose, Twoje nazwisko jak sam kiedyś wspomniałeś, ma bardzo uroczą historię, możesz ją przytoczyć swoim kibicom z Polski.

JM: Ależ oczywiście. Zaznaczę jedynie, że nie jest to moje nazwisko a przydomek. Otóż może Pani nie wiedzieć, ale moja matka posiada polskie korzenie. Co ciekawe, kocha ona bardzo popularny w Polsce napój jakim jest mleko. Dzień w dzień, noc w noc powtarzała "Jose, pij mleko będziesz wielki", "Jose, pamiętaj o mleczku". Miała nawet swoją ulubioną przyśpiewkę "Jose, mleko mleko, smak radości, zdrowe kości". Któregoś dnia mieliśmy już z tatusiem tego dość. Jak się Pani domyśla, kupiliśmy jej krowę, Mućkę. Niesamowite, ale bardzo szybko się zaprzyjaźniły. Kiedy Mućka robiła muuu!, moja mama odpowiadała zawsze muuu! Rozumiały się bez słów. Stąd też pierwszy człon mego, niech będzie - nazwiska, czyli Mou, od Mućki.

Dz: Hmm, skąd w takim razie drugi człon?

JM: To akurat mniej skomplikowane. Mój tatuś zawsze kochał nosorożce. Potężne silne nosorożce. Miał nawet jednego w ogrodzie. Mówił do niego czule Rinio, Riniuś. Jak wiadomo w języku angielskim nosorożec - rhino (rajno). Ojciec uwielbiał ten język, chociaż nigdy nie mówił dlaczego. Stąd drugi człon - Rinho Kiedy zwierzęta odeszły z tego świata, rodzice byli wstrząśnięci. Na pamięć o nich, mówili do mnie Mourinho. Przypominałem im te stworzenia. Rozumie Pani? MuuuuRinio.

Dz: No dobrze, ale czy litera H nie występuje po R? Bo w Pana przypadku mamy do czynienia z H po N.

JM: Tak, tak, ale mój ojciec kochał tylko brazylijskie nosorożce.

Dz: Cóż, dziękuję za rozmowę. Chce Pan pozdrowić kibiców z Polski?

JM: Proszę. Cóż, nie, nie chcę.

0

@Kajotess ekstra sny musisz mieć.

0

@Kajotess
Brazylijskie nosorozce, dobre sobie.

konto usunięte

2

@Kajotess Widzę że nowy materiał wjechał za mocno .

1

@Kajotess chyba towar of Belmondziaka. Uwazaj, zeby nie skonczyc ze zdjeciami w wannie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?