La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1286 Culés

0

Kolejna sprawa na, którą Setien powinien pracować to szybsza gra piłką na jeden kontakt. Nasi za długo ją trzymają przez co przeciwnik szybciej się ustawia w obronie. Końcówka drugiej połowy i wyglądało to zdecydowanie lepiej podanie do Busiego i od razu podanie bez tego trzymania przy nodze. Tak to powinno wyglądać i gramy szybciej.

1

@fart Quique nad tym elementem pracuje z zespołem. Ma być ruch do piłki i gra na jeden, dwa kontakty.
Inną sprawą jest fakt, że Pique zbyt często wycofuje piłkę do Matsa gdy odzyskujemy piłkę na połowie rywala. Przy doskoku do rywala odbieramy piłkę, zakładamy wysoki pressing i rywal wybija dzidę do przodu. Pique tę piłkę przejmuje, ale zamiast zagrać do przodu gdy rywal jeszcze jest nieogarnięty i nie zdążył wrócić to podaje do bramkarza. Dziś widzieliśmy parę razy taką sytuację, a po wycofaniu do Ter Stegena, Napoli szybko się organizowało w defensywie i zamykało we własnym polu karnym. Dlatego, tak ciężko były dziś o stwarzane okazję. Trzeba dalej pracować i grać mecze i będzie coraz lepiej ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?