- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2193 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2193 Culés
0
Powiem wam poziom naszej gry, wyglądał wczoraj jak jakąś amatorka, oczy bolą krwawią, jak z takiej drużyny udało im się zrobić miernotę to ja nie wiem, ale szkoda, jak kiedyś człowiek slcieszyl oczy ich gra tak teraz się tylko wkurw...
5
@NemeZis93 Ale wy dramatyzujecie
0
@MarioVeB! Dramatyzujecie? Chlopie trafimy na Bayern, np to nas rozniosą w pył i znowu bd beka ze 7days...
4
@NemeZis93 Mecz meczowi nie równy.
0
@NemeZis93 Nowy w kibicowaniu czy co :D Bo od dobrych lat gramy kupę na wyjazdach, powinniśmy się już wszyscy przyzwyczaić i cieszyć się że wywieźliśmy korzystny wynik z solidnym przeciwnikiem potrafiącym grać autobus ;)
0
@MarioVeB! Taak? Tylko że mecze lm to nie lla liga i jakies ibar itp. Przecież u nas wystarczy wyłączyć Messiego i uj jesteśmy w czarnej dziurze, bo oprócz grania wszystkiego na Messiego nie ma innej taktyki w tym klubie. Transfery? Jak na razie moim zdaniem średnie albo nie wypaly, albo takie junuory... Dyrektor sportowy amatorszczyzna... To się popsuło od dawna, tylko teraz wszystko wychodzi na wierzch. Mam nadzieję że nowy r zarząd jak to przejmie zaczna się zmiany i to na lepsze. Póki co nie mają projektu sportowego nie bd mieli czym zachcecic graczy z topu.
1
@NemeZis93
Matko kochana Ile ty masz lat?
Ten sam Bayern w lidze gra nierówno . To tak jak Borussia wygrywa z PSG by potem mieć kłopoty w lidze. Liverpool leci wszystkich w lidze,a z Atletico bez celnego strzału itd.
Serio nie rozUmiesz,że na mecz wpływają różne czynniki ?
Napoli u siebie potrafi wygrać czy to z LFC czy Juve itd
Edit
Ku co ty mi tu z transferami wskakujesz. KAŻDY transfer to ryzyko nie masz żadnej gwarancji,że ktoś się sprawdzi.
To nie FIFA , swiat realny nie zaprogramujesz piłkarza, że ma grać jak ty chcesz,a gdy ma słabszy okres to Won z klubu?
Nie histeryzuj tylko trochę chłodnej głowy polecam.
Najlepiej to gdy nie idzie winić wszystko i wszystkich,a gdy są sukcesy to dostawać amnezji o tym jakie lamenty się mówiło.
Zaufanie zaufanie i cierpliwość te cechy są jak widać u niektórych na wymarciu.
0
@MarioVeB! Trener Napoli krótko zgasił Barce... We wczorajszym meczu, Barca to łaskotała ich jedynie w dzyndzelek...
1
@NemeZis93
Ciekawe co Napoli zrobi na wyjeździe bo tak bredzić u siebie każdy moze
0
@MarioVeB! Powiem Ci ze może masz i rację ale jestem strasznie wkurwio jak na to wszystko patrzę