La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

0

Czy w PESie da się ustawiać jakieś zaawansowane wytyczne dla poszczególnych piłkarzy? Bo właśnie grałem mecz PSG i zauważyłem że Neymar ustawiony na skrzydle zachowuje się mniej więcej tak jak Messi w Barcelonie. A w PESie mimo tej samej pozycji co Neymar, tylko po drugiej stronie, dość nienaturalnie dla siebie trzyma się skrzydła.

0

@KamQiX W Fifie od lat już się da ustalać założenia taktyczne na boisku dla zawodnika, więc myślę że PES nie będzie na tyle zacofany. No ale mogę się mylić. Poszukaj tam gdzieś przy wyborze składu

0

@Mario96w Właśnie nie widzę takiej opcji.

1

@KamQiX No to lipa :/ W fifie możesz ustalić czy zawodnik ma wybiegać za plecy obrońców czy ma zostać bliżej środka albo chociażby wolny elektron. Bardzo przydatna funkcja, bez tego praktycznie formacja nie ma większego znaczenia

0

@KamQiX A nie masz czasem włączonej opcji false winger i wąskiej gry? Często też się tak dzieje jak wystawisz go na pozycji SS zamiast LWF.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?