La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 939 Culés

konto usunięte

0

Xd, dobrze że ja oglądałem mecz BVB.

6

@Chwytliwy no chyba właśnie niedobrze

konto usunięte

0

@Transu96 Dobrze, nie mam ochoty patrzeć na to bydło w trybunie gości z takimi transparentami.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Ty się ciesz, że Dortmund dostał zakaz stadionowy tam na kilka lat. Kibice mieliby nawet w nosie potencjalny walkower w tym przypadku.

1

@Chwytliwy po co obejrzeć 6 bramek i 70 minut meczu jak można obejrzeć 90 min i 1 bramkę ;xxx

konto usunięte

0

@Transu96 Czyli jak real walnie 6 goli a Barca 1 to ja jako sympatyk Barcy włączę real tak?

konto usunięte

0

@Khajio To ja wiem, ale no Dortmund coś takiego odwalił podczas meczu ze tak mecz przerwali?

0

@Chwytliwy przecież barca gra z realem więc włączając 1 automatycznie włączasz też 2 xD

konto usunięte

0

@Transu96 załóżmy że Barca gra gorszy mecz z innym rywalem, a real z innym w tym samym czasie, i real gra super a Barca shit a i tak wygrywa, to co jako sympatyk mam włączyć hmm?

konto usunięte

1

@Chwytliwy Skoro Bayern poszedł tak daleko, to nie widzę żadnych przeciwskazań, by nie postarali się bardziej od Bayernu. Pamiętaj, że ten klub prakrycznie upadł przez decyzje Hoppa.

Kibice Dortmundu wystawili w trakcie meczu baner z celownikiem na głowie Hoppa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?