La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

konto usunięte

8

Jeśli Liverpool przegra to City będzie miało już do nich tylko 22 pkt straty.

0

@AdiKingu96 A wtedy wystarczy tylko że City będzie wszystko wygrywać, a Live wtopi 8 meczów i Guardiola wróci znowu na szczyt ^^

konto usunięte

1

@Mario96w jakby Liverpool przegrał następne 8 meczów to by zostali największymi frajerami w historii piłki nożnej :D

konto usunięte

1

@Explode póki co ten zaszczytny tytuł dzierży Barcelona po ostatnich dwóch LM

konto usunięte

0

@SuperVegeta mi się zdaje że PSG bardziej na te miano zasługuje :P

0

@SuperVegeta Zaraz za nami na podium plasuje się PSG ^^

0

@Explode Może i PSG dostało większą remontadę, ale jednak nie 2 lata z rzędu z czego w 1 roku byliśmy zdecydowanym faworytem :)

konto usunięte

1

@Mario96w może i 2 lata z rzędu ale PSG sfrajerzyło podwójnie w jednym meczu bo nie dosc że dali sobie wbić 3 bramki dość szybko to na dodatek po strzelonym golu który praktycznie pozbawił nas szansy na awans ale PSG stwierdziło że musi jeszcze raz sfrajerzyć i dali sobie wbić jeszcze 3. Poza tym ten mecz zostanie bardziej zapamiętany w historii LM bo jest to największa remontada historii LM

0

@Explode No w sumie racja ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?