La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

konto usunięte

5

Gdy Messi nie ma swojego dnia to zespół jest kiepski, dzisiaj Messi koszmarnie i Barcelona jest jak dziecko bez mamy podczas karmienia piersią, jesteśmy za Setiena jeszcze bardziej uzależnieni niz za Valverde.

0

@Chwytliwy bo nasza kadra jest jeszcze bardziej ograniczona.... brakuje mocno Luisa...

konto usunięte

2

@Messibestplayerintheworld To że jest ograniczona nie znaczy że mamy być tak zależni od Leo, kolejny sezon a zespół jest już dosłownie wsiąknięty Messim, zero własnych indywidualnych decyzji.

0

@Chwytliwy No cóż nie mamy w składzie lepszego zawodnika, który pociągnie grę wieć mamy to co mamy.

konto usunięte

1

@fart Nie mamy zawodnika odważnego, proste, mam wrażenie że młodzi to są takie pipki ze szkoda gadac, a niektórym brakuje umiejętności jak takiemu Semedo mimo że grać chce ale jest jakościowo zbyt kiepski na ten klub.

1

@Chwytliwy Taka jest niestety smutna prawda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?