La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1073 Culés

9

A Lahozie cisza po meczu, w życiu bym się tego nie spodziwał. Właściwie była tylko jedna kontrowersja (nie licząc tych trochę pośpiesznych pierwszych 3 zółtych kartek) z sytuacją jak Valverde mijał Albę i został delikatnie wybity z rytmu. Gdyby sedzia to zagwizdał musiałby dac zółtko i tym samym czerwień dla Alby. Wybrał bezpieczniejszą decyzję. Nieźle, naprawdę nieźle jak na standardy hiszpańskie wczoraj to wyglądało.

konto usunięte

0

@Bobo25 ta pierwsza żółta zbyt pochopna z kolei, bo to Carvajal tam zaczepił Albe :)

0

@Bobo25 Moim zdaniem dwa błedy z Albą: za sytuacje z Carvajalem nie powinien dostać kartki, powinien dostać za zatrzymanie Valverde. A tak, aż dziwne, ale dobrze sędziował

0

@Bobo25 mój ulubiony sędzia w Hiszpanii. Czasami zinterpretuje coś jak debil, ale przynajmniej wszyscy wiedzą, że u niego nie ma co symulować.

2

@kerouac Ale Alba dłużny nie był, też tam swoje dorzucił. Mimo wszystko kartkę na koncie już miał faulując Valverde, który wychodził z kontrą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?