La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

konto usunięte

43

Wczoraj bardzo podobała mi się nie tyle gra, co postawa Griezmanna. Wylapalem co najmniej kilka momentów, kiedy wychodził na pozycję, ale nie dostawał pilek. Podobny przypadek miał Coutinho. Barcelona przestała grać ryzykownie i to jest jeden z naszych największych problemów. Szanowanie piłki weszło nam w krew aż za bardzo.

9

@kerouac Mnie się podobało podanie do Arthura.

konto usunięte

0

@Coutinho007 autorstwa Griezmanna?

1

@kerouac A mnie osobiście podanie Busiego do Messiego gdzie ten wyszedł sam na sam z Kurtuła. Znakomici piłkarze o wielkich umiejetnościach a mamy problem zagrać prostopadłą piłkę.

konto usunięte

3

@fart Busiego gra również mi się podobała :)

1

@kerouac Szkoda tylko, że od dłuższego czasu ma tylko przebłyski.

1

@kerouac Tak, szkoda, że Arthur nie wykorzystał tego :/

konto usunięte

1

@Coutinho007 Messiemu tez dogrywal Gryzek, gdy ten uderzył po ziemi w Courtoisa.

1

@kerouac Wiem, tam to ogolnie jest, podaj do Messiego i obserwuj to co robi spacerując.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?