La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

2

Śmiali się że Neymar jeszcze wróci z podkulony ogonem a na dobrą sprawę to Barca z podkulony ogonem powinna po niego gonić. Wy**** nas nieźle.

2

@Szakalaka12369 Tak sprowadźmy kolejnego gwiazdora, który nie będzie nic musiał, a średnia wieku niech wyniesie 32 lata, wtedy wszyscy zaczną oddawać życie na boisku to na pewno.

konto usunięte

1

@Szakalaka12369 Zarówno Barca jak i Ney wiedzą, że sobie potrzebni, dlatego latem będą chcieli sfinalizować jego powrót. Nikt z podkulonym ogonem do nikogo iść nie musi.

0

@LuisSalvano mi chodzi o to że jak Ney odchodził to 99:% La rambli twierdziło że wróci z podkulony ogonem a tu chyba nie do końca. I gdzie jest przede wszystkim kasa za Neymara ? A nawet więcej ?

1

@Szakalaka12369 żartujesz? A Countinho i Dembelele? Obydwa transfery za duża kasę

1

@Szakalaka12369 "I gdzie jest przede wszystkim kasa za Neymara ?"
Część poszła do BvB a druga część do Liverpoolu.

0

@Klaudix chyba ty kolego żartujesz połowa kasy jest w Bayernie druga połowa leży w szpitalu dodatkowo jeszcze 100 mln na Antka. To najgorzej wydane 350 mln w historii tego klubu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?