La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

0

Uważacie, że koronowirusa w Europie da się powstrzymać? Będzie z nim tak, że jak zrobi się ciepło to za jakiś czas o nim całkowicie zapomnimy tak jak o świńskiej grypie? Nie chodzi mi o to czy jest on jakoś niesamowicie śmiertelny czy groźny tylko o to czy że względu na to, że jest aż tyle przypadków to można z tym jeszcze walczyć? Czy może zostanie on z nami na zawsze jak grypa?

konto usunięte

4

@ShinobiQWE Tyle przypadków? Świńska grypa miała o wiele wiele więcej zachorowań ;)
Ponad 5 mln zachorowań i prawie 13 tysięcy zgonów.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE tyle przypadków? przecież bardzo mało osób choruje na to.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE dziś czytałem że myślą nad tą wiosną,ale skoro on jest w Australii i kilku krajach ameryki południowej,to średnio widzę tą wiosnę , myślę że póki nie "znajdą" szczepionki nie zniknie

0

@Avada Kedavra Chodziło mi o to, że w Europie jest już na tyle dużo przypadków, że ciężko wytropić kto i gdzie przebywał i kogo mógł zarazić, a że można zarażać bez objawów więc nadal się to roznosi. W Chinach się uspokoiło, ale oni zastosowali bardzo radykalne kroki całkowicie odcinając miasta. A w Europie jest dość swobodny przepływ osób i nie da się czegoś takiego zrobić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?