La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

3

Śniło mi się dzisiaj, że byłem na jakimś festynie z drużyną Barcelony i ja byłem normalnie jej członkiem, w pewnym momencie ter Stegen zaczął się żalić, że reszta drużyny się nie przykłada i że zastanawia się nad odejściem, więc ja stwierdziłem że biorę ze sobą Vidala i ustawiamy gościa do pionu. MATS siedział na jakiejś ławce, a my stoimy nad nim i go tyramy, że nie ma mentalności zwycięzcy, że dezerter, że nie zostawia się drużyny w potrzebie i tak się nie robi oraz padły słowa "zobaczysz że w lato wy*****my Bartomeu z klubu, przyjdą nowi zawodnicy i znowu powalczymy o wszystko". Ter Stegen skulony wysłuchał zjebki, przeprosił i powiedział, że zostaje :D Także można się rozejść, Marc nigdzie nie odchodzi.

6

@skakun95 A były w tej bajce Lahozy?

1

@skakun95 ty odstaw te biopaliwa, dobre?

1

@Mario96w na szczęście nie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?