La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

1

Neymar+Lautaro i mamy pakę na lata

16

@Szymix654 Długi na lata także.

1

@Szymix654 oj nie do końca
brakuje mi lepszego prawego obrońcy
pomocnika bo latem odejdzie Vidal i Rakitić(chcicałbym w ich miejsce ósemkę topową)

1

@Messibestplayerintheworld De Bruyne+Davies

5

@Szymix654 Ta Neymar na lata. On jeszcze max 3 lata pociągnie przy jego "profesjonalnym" podejściu i ilości kontuzji jakie mu się przytrafiają a Lautaro to na razie jeden sezon dobry miał i to jeszcze nie pełny bo teraz ma formę w kratkę

1

@Szymix654 bardziej myślałem o prawym obrońcy nie o lewym (Emerson z Betisu), de Bruyne można pomarzyć, miałem na myśli Houssem Aouar

1

@Messibestplayerintheworld Można ściągnąć Thiago i wprowadzać Pedriego.

1

@Szymix654 Już widzę jak Neymar przychodzi. Znowu skończy się na telenoweli. Na przede wszystkim brak mechanizmu w środku pola i stabilizacji w obronie.

2

@Szymix654 3 lata temu słyszałem kupmy Dembele i Cou i mamy pakę na lata. W tamtym roku miwiono, że De Jong miał rozwiązać nasze problemy w pomocy, a Griezmann dać jakość w ataku. O ile co do Neymara to wiem, że by nie zawiódł (ale cena pewnie nie mała) to Lautaro może się nie sprawdzić, a kasa ogromna

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Różnica jest taka, że tego lata jak będziemy chcieli, to nie musimy w ogóle z szejkiem negocjować, tylko wpłacić kwotę ustaloną przez federację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?