- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
0
Thomas Kahlenberg, były wielokrotny reprezentant Danii w piłce nożnej, miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - poinformowały niemieckie i duńskie media. Jak dodają, do zarażenia miało dojść podczas jego wizyty w Amsterdamie.
Były zawodnik przechodzi obecnie kwarantannę, podobnie jak niektórzy pracownicy duńskiego klubu Broendby IF.
Jak podają media, m.in. "Bild" i agencja DPA, powołując się na informacje Broendby IF, Kahlenberg gościł w niedzielę na meczu swojego byłego zespołu z Lyngby BK. Każda osoba, która miała z nim styczność - ściskała dłoń, witała się uściskiem lub stała obok niego przez kwadrans - proszona jest teraz o kontakt z klubem lub odpowiednimi służbami.
Jeszcze sie można śmiać, ale w UK mamy pozamykane lotniska, mój brat miał jutro przylecieć na weekend z Holandii i lot odwołany.. Jeżeli ludzie zarażają bez objawów to może być wkrótce spory paraliż w Europie
3
@NaFazieHitman No jak będziecie tak dalej nakręcać fazę to będzie na pewno :D Zostawcie to samym sobie, nie klikajcie w te newsy codziennie i sprawa przycichnie a wirus zaraz przestanie być taki groźny
1
@Bykunn mojemu bratu odwołali lot z Holandii, a Ty mi gadasz o nie klikaniu w newsy? Ludzie chorują i zarażają nie mając gorączki ani kaszlu, a choroba prowadzi do niewydolności płuc i zarażeni się duszą, nie popadam w paranoje, ale nie bez powodu zamykają stadiony i odwołują loty, a dopiero będzie śmiesznie jak zachoruje jakieś 200 tyś ludzi w europie to żadne szpitale tego tutaj nie pomieszczą, też się z tego smiałem dopóki mnie to nie dotyczyło :)
2
@NaFazieHitman Objawy o których mówisz występują u mniej niż 20% chorujących, a przypadki bardzo ciężkie tylko u konkretnych grup chorych, dlatego to co robią samorządy to głupota i działanie pod publiczną aprobatę i pod publicznym naciskiem. Po prostu ludzie oczekują działań. A najlepszym działaniem jakie można podjąć to przekazywanie ludziom realnej wiedzy i uzbrojenie ich w metody radzenia sobie ze wszelkimi wirusami, nie tylko tym... Kwarantanny czy odwołane loty nic nie dadzą w dzisiejszym świecie. Jedyne co nam pomoże to podniesienie świadomości społecznej
2
@Bykunn Sytuacja we Włoszech pokazuje, że lepiej dmuchać na zimne i zapobiegawczo przestrzegać procedur niż doprowadzić do sytuacji ktorej już nie będzie tak łatwo opanować.