La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

konto usunięte

6

No hejka, co tam się z wami dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcecie teraz się poddać, tylko dlatego, że mecz czy drugi wam nie wyszedł? To nie jest żaden powód. Musicie iść i walczyć. Osiągniecie cel. Prędzej czy później go osiągniecie, ale musicie iść do przodu, w drybling. Przeć, strzelać . Pressing. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko wam. Że zarząd głupi, że nie ma skrzydeł, że Pique śpi 4 godziny. Najważniejsze jest to, że macie tutaj (serce) wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy liga czy Liga Mistrzów, ale trzeba iść i biegać. To teraz macie trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", nogą w but, idziemy to przodu i zgarniamy trofea. Pozdro.

0

@koziar Trenerzee, ale nie będzie trener już ksycał nie?

konto usunięte

0

@koziar bez dobrego przygotowania mozna sobie chciec. Gramy w taki sposób bo na nic więcej fizycznie zespół nie stac

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?