- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1658 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1658 Culés
4
Setien sie nagadał, jak to nie będą grać, ale powiedział to tylko dlatego zeby wzrosły optymizmy u kibiców. I jeszcze to przepraszanie za zachowanie Edera. Widać ze chłop traktuje to jako szanse 1 na 100, tez boi się być sobą, byleby jakos poprawnie porowadzić zespół i tyle. Eder ma chyba wye*ane w poprawność i reaguje ekspresywnie, bo wie ze grają kaszane. Myśle, ze Setien nawet nie postarał się w całości przekazać swojej wizji gry. Niby taki fafarafa z jajami, a okazało się ze posłuszny jak piesek. Jeszcze ta gadka ze jest spokojny jak do Messiego podadzą. Toż to jest skandal. ( po częsci to pokazuje też poziom naszej kadry) Griezmann nie potrafi wziąć gry na swoje barki. Fati jak na 17 lat ma pewnosc siebie, ale brakuje mu ogrania na wyższym poziomie. Suarez jak wróci to znowu będzie kącik wzajemnej adoracji z Messim. Masakra co sie dzieje w tym klubie, dopoki nie zmieni się zarządzanie tego klubu (na nowe z jakimś jasnym projektem sporwotym) , dopóty nic sie nie zmieni i będziemy dalej ogladać takie same męcznie buły :)
0
@AllBundy Ale z drugiej strony co miał powiedzieć? jesteśmy tak słabi, że dajmy sobie spokój w tym sezonie i odpocznijmy? No nie. Powiedział to co wszyscy chcieliśmy usłyszeć. To raz a dwa ta drużyna kompletnie nie jest przygotowana do sezonu i za to trzeba podziękować Valdkowi a nie Kike. Z każdym spotkaniem wyglądamy co raz gorzej. Setien i tak ciśnie 100 % z tego co mamy i to bez przygotowania.
0
@fart Teraz myśle, ze zostawienie Ernesto do końca sezonu byłoby najrozsądniejszą decyzją.
3
@AllBundy Uważam, że Ernest nic by nie zrobił ten projekt skończył sie po kompromitacji na Anfield. Podejrzewam, że z jego zdolnościami motywacyjnymi wcześniej czy póżniej doszłoby do kolejnej kompromitacji.
1
@fart Mozliwe ze tak by było, ale zagrał juz pół sezonu i mógłby go dokończyć, a potem odejść, w chwale bądź nie. Nowy trener powinien dostać prace od początku sezonu, a nie w trakcie, Fajna była ta podjarka ze dzieje sie coś nowego, ale z perspektywy czasu to była raczej zła decyzja.
0
@fart skończył się tak, że był liderem w LL, wygrał ciężką grupę w LM, w CdR był dalej....piłkarze wciąż byli za nim.
Skoro nie są przygotowani fizycznie to czemu grają tyle spotkań, czemu Setien daje im wolne? Naprawił przygotowanie w 3-4 tygodnie?
Gorszy pre sezon był, ale to dzięki zarządowi, gdzie drużyna latała po kontynentach.
1
@Bagsik88 To ciekawe większość liczących się klubów latała po kontynentach i śmigają aż miło tylko Barcelona wiecznie pokrzywdzona prawda? pewnie to tylko przypadek.
0
@fart Która inna drużyna była na 3 kontynentach w pre sezonie?
skoro jest tak źle czemu im daje wolne?