La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

konto usunięte

1

Nawet jeżeli Real dzisiaj wygra, to odnoszę wrażenie, że jesteśmy świadkami najsłabszego sezonu w La Liga od kilku dobrych lat, co zresztą potwierdza nie tylko żółwi wyścig i głupio tracone punkty faworytów, ale również bezpłciowe Atletico, przeciętna Valencia i brak wyraźnej drugiej linii po trójce hegemonów. Wystarczy też spojrzeć na to, że jednym z największych zaskoczeń tego sezonu jest... Getafe.

konto usunięte

0

@kerouac tamten sezon też był kiepski, tutaj tylko mamy tego potwierdzenie.

0

@kerouac a przepraszam, to sezon jest dobry tylko wtedy gdy Real i Barca odskakują innym na 20/30 punktów?

konto usunięte

0

@Dr_Cabasisi Nie, ale o dobrym sezonie nie świadczy na pewno fakt, że nie ma głównej siły w lidze, a punkty są szarpane :) Chyba nie powiesz mi, że takie LEvante nagle podkoczyło poziomem do Barcy?

0

@kerouac no ja stoję na stanowisku, że na przestrzeni ostatnich lat wiele ekip podskoczyło poziomem m.in. Betis, Sociedad, Granada, Getafe, nawet wspomniane przez Ciebie Levante. Wolę taką bardziej spłaszczoną wersję ligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?