- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 934 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 934 Culés
4
Nazywali mnie wariatem lol
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8299813#comment-8299815
0
@Dani13 No to jeszcze tylko LM ^^
0
@Dani13 Jeszcze niech LM się sprawdzi :D
0
@Dani13 Nie, no ale z ta LM przesadziles :D
0
@El dominatore sezon oraz dwa sezony temu messi się spinał na LM i jak wyszło wszyscy wiemy. Naszym głównym atutem jest to że nikt na nas nie stawia przez co presja z piłkarzy zostaje zdjęta chociaż w jakimś stopniu
0
@Dani13 Zgodzilbym sie z Toba gdybys mowil o innej druzynie.
Zeby wygrac LM trzeba miec w swoich szeregach wojownikow. My takich nie mamy (poza Vidalem).
Pamietasz jak Chelsea wygrywala LM z miernym Di Matteo na lawce? Oni dawali z siebie wszystko, rzucali sie pod nogi kazdego strzalu, walczyli na kazdym skrawku boiska. Dlaczego? Bo wiedzieli, ze nie wygraja niczego w lidze i dla wielu z nich jest to szansa by wygrac tak wazne trofeum po raz pierwszy.
Myslisz, ze cos sie zmieni w mysleniu naszych graczy jak przegraja LM? Nie, beda dalej, jak Alba, uwazac, iz za to co kiedys zrobili powinnismy ich nosic na reakch do konca ich zycia.
Pomijajac kontuzje, brak formy czysto pilkarskiej, czy kondycji, u nas nie ma "ducha" w druzynie ( i nie mowie o znikajacym Antku) a bez tego to nawet 11 FIFA nie wygra niczego. Ostatnie dwie La ligi z rzedu pokazuja jak slaba jest ta liga a ten sezon to tylko potwierdza.
0
@El dominatore ja poniekad z tobą się zgadzam że nie wszystko funkcjonuje tak jak powinno. Jest sporo problemów w aktualnej Barcelonie, zarząd czy brak przygotowania zespołu ale jest już jeden pozytyw wywalenie valverde.
Pamietam jak Chelsea wygrywała LM było to bodajże w Moskwie lecz stwierdzenie że LM wygrywa się samym rzucaniem się pod nogi i bieganiem to lekka przesada. Oczywiście wola walki, wybieganie, ogólnie zostawienie serca na boisku jest bardzo istotne lecz są też inne argumenty np. Taktyka, forma dnia, trener, atmosfera czy umiejętności czysto piłkarskie. Nam umiejętności nie brakuje, nam brakuje przede wszystkim przygotowania fizycznego oraz skuteczności pod bramka rywala. W klasyku powinniśmy wygrywać 3 do 0 do przerwy, wczoraj sam Messi mógł strzelić chyba ze 4 bramki
0
@Dani13 Brak skutecznosci to wybik braku przygotowania fiyzycznego albo tego, ze teraz maja treningi ciezsze, wiec nogi w najwazniejszych momentah zawodza.
Chelsea tez miala umiejetnosci ale byla o wiele bardziej zmotywowana, no i taktycznie lepiej przygotowana. Po drugie, od nich nikt nie oczekiwal by grali pieknie, mogli grac beton. Nasi zawodnicy, wydawac by sie moglo, iz juz zadnej taktyki nie potrafia opanowac.
Za Valverde jak grali cofnieci, to mielismy problemy z 70 % wrzutek przeciwnika a mimo obrony w swojej strefie boiska, miedzy formacjami byly hektary przestrzeni.
Przyszedl Setien i oni nie moga pojac tego, co robili 3 lata temu. Wysoki pressing to atrapa a posiadanie pilki bardziej szkodzi nam niz przeciwnikowi.
Reasumujac, tylko niewyobrazalny cud moglby nam zapewnic wygrana w LM.