La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

konto usunięte

4

Ciekawe czy wykupią Lipsk po sezonie, jeżeli zajdą do półfinału. Chociaż nawet jakby teraz odpadli, to możliwe, że też ich wykupią. Jest tam kilku ciekawych zawodników:

Upamecano, Angelino, Sabitzer, Nkunku, Werner i jakby tak cały czas grał Czech, to nawet Schick. ;)

0

@Hiacynk Angelino dobrze wygląda dziś. Nie oglądalem go zbytnio ale teraz prezentował się fajnie w ofensywie. Sabitzer co ma zamienia w złoto. Werner aktywny, fajny zawodnik choć jakby brakowała mu tego co ma Sabitzer (przynajmniej w tym meczu) i tego co zwykle miewa Suarez. Może być niewidoczny, nawet kiepski a i tak coś niemożliwego wsadzi

konto usunięte

1

@Hiacynk Schick i Angelinio są wypożyczeni, więc raczej po potencjalnym wykupie raczej nie odejdą. Nkunku dopiero co przyszedł, więc on raczej też nie. W kontekście sprzedaży mówi się głównie o Klostermannie, Wernerze i Upamecano. Co ciekawe, bardzo mało mówi się o sprzedaży Konate i Sabitzera.

konto usunięte

2

@Khajio Sabitzer nawet do Realu Madryt przymierzany. Fajnie się gość rozwija. Jak Austria grała z Polską to też zdominował cały środek pola. Werner raczej na bank odejdzie latem, niezależnie od wyników Lipska, bo i tak już te zdobycze (bramki i asysty) ma na wysokim poziomie w tym sezonie. Upamecano ponoć do Premier League. Wiadomo, że to tylko domysły, ale ciekawie to wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?