La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1679 Culés

2

Spicie, pracujecie a może coś innego? Jest ktoś :c

konto usunięte

1

@Encore Oglądam relację z prawyborów na CNN. Emocje są kur... niesamowite.

0

@krzychu1526 o proszę.Przynajmniej nie muszę sam siedzieć na LR. Ja jakoś zasnąć nie mogę. Niby się czuje okey a spać się nie chce.

konto usunięte

0

@Encore obejrzałem jasia fasole,zaraz czas spać bo do roboty trzeba wstać xd

0

@Jaca27 a jaka praca

1

@Encore Właśnie skończyłem oglądać Celtics.... i już ciśnienie 180.

1

@fart o proszę, fan nba. To nie denerwoj się :c

1

@Encore Pytać się czy jest ktoś na Rambli, to jak pytać się panią lekkich obyczajów czy zrobi dżoka za 2 stówy ^^

0

@Encore No weż się nie denerwuj jak oni grają ostatnio jak banda patałachów. Prowadzą +14 i w końcówce potrafią wszystko roztrwonić... no z czym do ludzi. I weż się nie denerwuj.

2

@Mario96w a pan niech zmienia tego Ramosa

1

@fart a w full składzie dziś?

konto usunięte

0

@Encore ujowa XDDD produkcja koreańskich części aut

1

@Encore Jeszcze bez Browna, ale w takim składzie z 3 All Starów to powinny wióry lecieć. I poleciały...., że na minute przed końcem był remis.

1

@Encore Umowa mnie trzyma, wszystko przez naszych piłkarzy :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?