La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

9

Byłem przed chwilą w Biedronce. No i to tyle chciałem wam powiedzieć ^^.

Na pierwszy rzut oka, niby nic się nie zmieniło. Jednakże, gdy wejdziesz między półki... tamte wolne Panie chodzą i smyrają te półki, kurz zbierają. Na chacie byś lepiej posprzątała. Rafciu Pacześ.

A poważnie, to wchodzisz między te półki, obsługa na wrotkach, zium zium. Przez chwilę myślałem, że jakieś zawody się odbywają, to macham tą flagą, że ostatnie okrążenie zostało. Wózki, to jeden bardziej od drugiego naładowany jedzeniem. Tam z boku, na mrożonkach ktoś ewidentnie wylosował dzisiaj wózek cyrkiel, bo jeździ w okół tych zamrażarek. Standardowo w wózkach naładowane makarony, pasztety - chociaż niektóre dzieci nie były takie brzydkie. Hoho. Mielonka turystyczna, czyli turysta zmielony z namiotem i bagażem.

Naprawdę, czułem się trochę jak wyrzutek i w innej rzeczywistości podchodząc do kasy z dwoma butelkami Coca-Coli i Kinder niespodzianką - a co, trzeba się w życiu zaskakiwać. A tam za mną sznur ludzi, którzy ewidentnie prześcigają się w tym, kto będzie mial więcej jedzenia wózku.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Dobra już się nie popisuj bo już widzę jak machasz flagą na środku biedronki, jak mówiłeś to masz te swoje 15/16 lat i rozumiem, że jak się szkoła na dziś skończyła to szalejesz w sklepie ze znajomymi.
Jednak ta sytuacja nie jest taka śmieszna, jak wam, gimnazjalistom się to wydaje.

1

@Danny Gaucho ja się boję iśc teraz do Biedry nie dlatego, że czegoś nie kupię a dlatego, że najpierw kogoś zacznę wyzywać od imbecyla a potem zacznę sie z nim boksować :d

konto usunięte

0

@qbsonFCBarca Kolejny heros, no na pewno byś kozaczył do kogokolwiek bo taki mocny bokser jesteś ;D Ludzie..

0

@marcin000019 Będzie jeszcze gorzej, będzie jeszcze większa panika.

konto usunięte

2

@marcin000019 wychilluj wychilluj ;)

konto usunięte

0

@TheNekro94 Tylko przeczytaj co oni piszą ;p

3

@marcin000019 Marcinie. Jest dokładnie tak jak piszesz. Razem ze znajomymi jak te małpiszony biegamy po Biedronce i machamy flagami.

0

@Danny Gaucho Wózek Cyrkiel xD

konto usunięte

1

@Danny Gaucho Nie, to Ty tak napisałeś.

0

@marcin000019 Świetnie, że rozpoznajemy po nickach, kto co napisał. Nie jest, aż tak źle.

1

@marcin000019 nie heros nie heros, nigdy nie prowokuję pierwszy ale czasami jak się patrzy na niektórych ludzi to niechcący coś można za głośno powiedzieć...
Nigdy nie kozaczę ale czuję, że ciebie bym do wora spakował bez problemu:)

konto usunięte

1

@qbsonFCBarca No no ja wiem ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?