La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

0

Czacie, jaki ból dupy będzie po stronie sympatyków Realu jak wygramy ligę bo skończą ligę teraz? :D I w ostatniej kolejce sfrajerzyli przewagę. :D

1

@kuz jakby teraz anulowali to nikt by nie zwyciężył, wtedy całe rozgrywki są anulowane.

konto usunięte

0

@kuz Jak przerwą rozgrywki to nie będzie mistrza, albo ewentualnie stan na koniec 1 połowy sezonu.

0

@kuz ciekawe co by bylo, gdyby sytuacja sie odwrocila :)

0

@kuz Mogą tak zrobić?
jakjuż to powinni wrócić do tabeli jaka była przed rundą rewanzową

0

@kulek22 Czyta się różne informacje, nie wiem jak będzie ale w włoskiej słyszałem, że mogą zakończyć tak jak jest na teraz. To wciąż tylko przypuszczenia.

0

@kuz Niebywała historia. Aż tarzam się ze śmiechu.

0

@kuz
Wątpię aby anulowali rozrywki, przez najbliższe 5 tygodni sa tylko 4 kolejki LaLiga. raczej nie mogą anulować całego sezonu, uznają wyniki z połowy albo aktualne. Anulowanie sezonu oznaczałoby - brak jakichkolwiek rozrywek europejskich w przyszłym sezonie (bo kto miałby w nich grać?) czy brak możliwości awansu z niższych klas rozgrywkowych, itd...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?